Kliento duomenų saugumą užtikrina saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Duomenys, keliaudami tarp kliento kompiuterio ir serverio nebus perskaityti arba pakeisti trečių šalių, nes yra šifruojami COMODO CA Limited sertifikatu. Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos dešinėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama spyna), patvirtinantis puslapio saugumą. Visų klientų asmeninė informacija t.y.  vardas/pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas ir kt.). Šie duomenys naudojami tik vykdant Jūsų užsakymus, taip pat susisiekti su Jumis vidaus administravimo tikslais. Įsipareigojame neatskleisti lankytojų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. 

Atsiskaitant elektronine bankininkyste ar mokėjimo kortele, klientas duomenis įveda banko sistemoje, todėl buitex.lt ši informacija nėra prienama.  

Privatumo politika

Klientas, pirkimo metu ar užklausose nurodydamas el.pašto adresą ar telefono numerį, automatiškai sutinka, nurodytais kontaktais gauti informaciją iš buitex.lt (priešingu atveju negalime atsakyti į užklausą ar įvykdyti užsakymo). 

Įsipareigojame neatskleisti klientų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.
Turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę buitex.lt tinklalapyje. Jei šias sąlygas pakeitus Jūs ir toliau naudojatės el. parduotuvės paslaugomis, laikome, kad sutikote su sąlygų pakeitimu.
Svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. buitex.lt nėra atsakingi už šių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Pirkėjas turi teisę nemokamai gauti informaciją apie Pirkėjo pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti. Pirkėjas turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius vienerius metus. Pirkėjas turi teisę  reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų.

Papildoma informacija apie duomenų saugumą:
Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Tai galite padaryti skiltyje “Mano duomenys” arba kreipkitės į mus el. paštu ebuitex@gmail.com arba kitais nurodytais kontaktais. Šioje parduotuvėje informacija apie Jūsų prekių krepšelio turinį išsaugoma slapukuose (cookies), ir užsisakinėjant kitą kartą, juos galite vėl peržiūrėti. Norint užsiregistruoti arba užsisakyti prekių, Jums reikės pateikti savo duomenis, kurie bus naudojami aukščiau įvardintai tiklais. Jei jūs jau esate klientas, galite prisijungti tiesiog įvedę savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Slapukuose (cookies) saugomų duomenų dėka Jums nebereikia kaskart vėl iš naujo pildyti pateiktų formų. Pasirinkta naršyklės (Browser) programa Jūs galite patys administruoti savo duomenis ir jei norite, juos užblokuoti.