Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su buitex.lt slapukų politika.

 Buitex  

Misija – buitinė technika Jums ir Jūsų namams

Vizija – būti patikimu partneriu buitinės technikos srityje

Vertybės – greitas ir kokybiškas klientų poreikių įgyvendinimas

 

 BUITEX - su Jumis 19 metų!

E.Čepausko įmonė "Ramunė"- įkurta 1990 11 22d. Įmonė mažmeninę prekybą buitine technika vykdo nuo 1999m. Sėkmingai vystant įmonės veikla, buitinės technikos  pardavimų srityje, 2003 metais buvo sukurtas ir užpatentuotas parduotuvės  Buitex pavadinimas. Šiuo metu turime Buitex parduotuvę Kaune adresu Taikos pr. 43. Buitex - specializuojasi įmontuojama buitine technika, konsultuojame. Didžiausią dėmesį  skiriame savo klientams, mūsų siūlomos prekės atitinka geriausią kainos ir kokybės santykį, renkantis prekes atsižvelgiama į kliento poreikius. Ilgametė patirtis kryptingai dirbant buitinės technikos pardavimų srityje rodo- Buitex, kaip patikimą partnerį prekybos rinkoje. Mums labai svarbi mūsų klientų nuomonė, stengiamės būti klientams žinoma, patikima, gerai vertinama įmone.  Džiaugiamės, kad Buitex klientai ne tik grįžta pas mus, bet  ir rekomenduoja mus savo draugams, pažįstamiems, artimiesiems.

buitex.lt - su Jumis 10 metų!

Tobulėjant technologijoms, plečiantis elektroninės prekybos rinkai, įmonė  nuo 2010 metų   savo klientams pristatė elektroninę parduotuvę buitex.lt . Buitex.lt – pateikiami buitinės technikos prekių katalogai ir galimybė klientui, norimas prekes įsigyti internetu. Elektroninė parduotuvė tapo neatsiejama tarpininke apsipirkimo procese – mūsų klientai susidomėję prekėmis matytomis interneto svetainėje, apsilanko ir parduotuvės salone, galėdami prekę apžiūrėti fiziškai, kai kurias net išbandyti, įsigilinti į prekės savybes. Buitex.lt skiriasi nuo kitų internetinių parduotuvių, nes daug  buitinės technikos prekių turime savo Buitex parduotuvėje arba sandėliuose.  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite nemažą prekių asortimentą, jei norimos prekės puslapyje ar parduotuvėje nėra, prekes galima  užsisakyti. Užsakymo trukmė priklauso nuo prekės buvimo vietos.

Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse ir  išsirinkti prekes padedant konsultantams. Mūsų kolektyvą sudaro patyrę ir  kvalifikuoti darbuotojai, kurie ilgą laiką  dirba buitinės technikos prekybos srityje  yra  sukaupę begalę praktinių žinių, nuolat tobulina ir atnaujina informaciją seminaruose.  Mes visada pasiūlysime optimalų variantą, patarsime ir padėsime Jums priimti geriausią sprendimą, bet kurioje situacijoje. Mūsų pardavėjai visada pasiruošę atsakyti į Jums iškilusius klausimus, patars iš praktinės gaminio pusės, papasakos ne vien tai, kas yra gamintojo aprašyme.  Jeigu reikia, mūsų transportas, Kauno mieste, Jūsų įsigytas prekes Jums gali pristatyti tiesiai į namus. Jeigu prekė yra parduotuvėje, užsakymas gali būti įvykdomas tą pačią dieną. Yra galimybė atsiimti prekę tiesiai iš mūsų parduotuvės.

 Rinkitės mus,  

  1. Nes mūsų darbuotojai visuomet pasirengę Jums padėti.
  2. Nes, Jūs mums svarbiausi.
  3. Nes dalį tinklalapyje esančių prekių galima apžiūrėti gyvai.
  4. Nes mes visuomet stengiames pasiūlyti geriausią kainą Jums.
  5. Pas mus "Gyvas" betarpiškas konsultavimas.
  6. Nes atsiskaityti už prekes galite Jums patogiausiu būdu.
  7. Nes visoms Mūsų prekėms taikomas oficialus garantinis aptarnavimas.
  8. Mes prekes patikriname prieš atiduodant klientui.
  9. Prekes iš ekspozicijos galima atsiimti iš karto.
  10. Jūsų įsigytas prekes, pristatysime tiesiai į namus.

Mūsų parduotuvę galite rasti čia:


Kategorijos