Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su buitex.lt slapukų politika.

Pirkimo taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Pirkėjas”) ir Pardavėjo (toliau – “Pardavėjas”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – “e-parduotuvė”).

2. Pirkimo sutarties sudarymas

Norėdami pirkti, pirmiausia turite užsiregistruoti klientų sistemoje. Garantuojame, kad Jūsų asmeniniai duomenys bus saugomi pagal visus Lietuvoje galiojančius teisės aktus.
Juridiškai privalomai prekių pirkimo sutarčiai sudaryti būtinas www.buitex.lt pranešimas (elektroniniu paštu) apie tai, kad užsakymas priimtas.
Kiekviena Jūsų ir www.buitex.lt sudaryta sutartis yra registruojama ir saugoma mūsų el. parduotuvės sutarčių duomenų bazėje.

3. Šalių teisės

Pirkėjas turi teisę pirkti prekes e-parduotuvėje pagal šias taisykles ir parduotuvės nustatyta tvarka. 
Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo sustabdyti Pirkėjui galimybę naudotis parduotuvės paslaugomis, jei Pirkėjas bando pakenkti parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui arba išskirtinais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.

4. Šalių įsipareigojimai

Jūs privalote priimti užsakytas prekes ir už jas atsiskaityti sutartą sumą.
Pirkėjas, kuris užsisako prekę ir išreiškia norą atsiskaityti namuose, gavęs kokybišką prekę persigalvoja ir jos nepriima, privalo kompensuoti patirtas transportavimo išlaidas.
Jūs sutinkate, kad pasirinkus atsiskaitymą " lizingu" (pagal atskirą susitarimą), duomenys apie Jūsų pajamas būtų tikrinami "Sodros" duomenų bazėje. 
Jei Pirkėjas, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Pirkėjas privalo padengti prekių pristatymo išlaidas.
Jei Jūs, užpildę užsakymą nusprendėte jį anuliuoti, prašome informuoti per vieną darbo dieną (ebuitex@gmail.com arba nurodytu tel. (8-614) 67 200).
Jūs, naudodamasis el. parduotuve  www.buitex.lt, sutinkate su šiomis pirkimo - pardavimo taisyklėmis ir privalote jų laikytis. Pirkėjas gali prekes rezervuoti tik individualiai aptaręs rezervacijos sąlygas su pardavėju.  Jei rezervuota prekė  yra tiekėjų sandėlyje  ją pristatysime per 2-7 darbo dienas, jei rezervuotos prekės tiekėjų sandėlyje nėra, susisieksime su pirkėju, rezervacijos metu nurodytais kontaktais ir informuosime, dėl pristatymo termino. Pardavėjas negalėdamas Pirkėjui pateikti rezervuotos prekės, įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Pirkėjo už rezervuotas prekes sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas. 

El. parduotuvėje prekės aprašyme pateikiama gamintojo ir/ar tiekėjo informacija. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl prekės aprašyme  gali būti paminėtos ne visos prekės savybės,  gali pasitaikyti užsienio kalbų raidžių ar trumpinimų, reali prekės išvaizda, atspalvis kartais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. El. parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų Buitex parduotuvėje. Akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo Buitex parduotuvėje taikomų akcijų. Prekių likutis sandėlyje ir el. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir/arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Dėl išsamesnės informacijos apie prekę susisiekite su mumis telefonu +37061470570, +37061467200 arba el. paštu buitex01@gmail.com
Mes pristatysime Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį.
Mes, negalėdami Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės, grąžinsime Jums sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas, jeigu Jūs atlikote išankstinį apmokėjimą.

5. Asmens duomenų tvarkymas

1. Pirkėjas sutinka, kad pirkėjo asmens duomenys (pateikti, gauti, patikslinti), tiek, kiek tai neprieštarauja įstatymams, Įmonės ir Banko būtų tvarkomi šiais tikslais: asmens tapatybės nustatymo, asmens duomenų teisingumo patikrinimo, mokumo įvertinimo ir skolos valdymo, finansinių nuostolių prevencijos, išperkamosios nuomos (vartojimo kredito), pirkimo išsimokėtinai kortelių, kredito, kitų finansinių paslaugų teikimo bei kitų sutarčių sudarymo, vykdymo, kontrolės, kitų paslaugų tinkamo teikimo, pažeistų Įmonė ir / ar Banko teisių ir teisėtų interesų apsaugos ir gynimo, sutarčių ir klientų buhalterinės, finansinės, statistinės apskaitos, tiesioginės rinkodaros bei kitais Pirkėjo sudarytose sutartyse numatytais tikslais. Ankščiau nurodytais (įskaitant nurodytus sutartyse) tikslais Įmonė ir Bankas gali perduoti viena kitai jų turimus Pirkėjo duomenis.
2. Pirkėjas yra informuotas, kad:

2.1. Turi teisę: susipažinti su savo asmens duomenimis, nesutikti, kad būtų tvarkomi pirkėjo asmens duomenys, žinoti (būti informuotas) apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis.
2.2. Turi teisę nesutikti, kad Pirkėjo duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu ar, pateikdamas teisiškai pagrįstus prieštaravimus, nesutikti, kad Pirkėjo duomenys būtų tvarkomi dėl teisėto intereso, kurio siekia duomenų valdytojas arba trečiasis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys, ir jei duomenų subjekto interesai nėra svarbesni.
2.3.Pirkėjas yra susipažinęs su Įmonės nustatytais kliento vertinimo kriterijais ir principais.
3. Garantuoja, kad visa Pirkėjo Įmonei ir / ar Bankui (žodžiu ir raštu) pateikta informacija yra išsami ir teisinga ir pareikalavus, sutinka pateikti papildomą informaciją arba dokumentus, patvirtinančius pateiktus duomenis.

6. Prekių pristatymas

Prekes pristatome per 3 darbo dienas (jei prekę turime sandelyje, kitu atveju informuojam apie galimybę užsakyti).
Prekes pristatome Mes arba Mūsų įgaliotas atstovas.
Prekių pristatymo metu Jūs privalote atsiskaityti su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu už prekes, jei nebuvo atliktas išankstinis mokėjimas.
Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę.
Jums pasirašius važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota ir yra tvarkinga.
Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti važtaraštyje, bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga.

7. Garantinis aptarnavimas

Visoms prekėms taikomi gamintojo nustatyti garantiniai terminai. Garantinis laikotarpis yra nurodomas Jums išduodamame garantiniame talone arba jam prilygstamame kitame dokumente.
Prekei, sugędus garantiniu laikotarpiu, remontas atliekamas nemokamai. Pateikdamas prekę remontui, Jūs būtinai privalote pateikti galiojantį prekės garantinį taloną arba jį prilygstantį kitą dokumentą ir prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą - faktūrą ar čekį).

Patarimai dėl prekės pristatymo į garantinį servisą

Pristatydami prekę visada turėkite ne tik jos garantinį taloną, bet ir pirkimo čekį arba sąskaitą.
Prekę pristatykite jos įpakavime (būtų patartina, bet nebūtina)  ir su prekės pakuotėje buvusiais priedais.
Darbuotojui, registruojančiam gedimą, kuo tiksliau nurodykite problemą bei kada ji įvyksta.
Visai elektroninei įrangai įsigytai www.buitex.lt elektroninėje parduotuvėje taikoma gamintojo nustatyta garantija.
www.buitex.lt neatsako už materialinę ar moralinę, žalą atsiradusią dėl nekokybiško įrenginio.
Pakeitus ar suremontavus prekę ar sistemos mazgą, lieka galioti pirminė atitinkamos prekės ar mazgo garantija.
Garantija pradeda galioti nuo sąskaitos faktūros, priėmimo perdavimo akto, garantinio paso išrašymo dienos.
Gaminio serijinis numeris ir modelis turi atitikti nurodytus pase.
Garantija netaikoma sunaudojamoms medžiagoms.

Garantija negalioja, jeigu surasti defektai atsirado dėl vartotojo kaltės:

Prekė naudota nesilaikant eksplotavimo sąlygų;
Prekė mechaniškai arba kitaip pažeista;
Įrenginys buvo netinkamai įžemintas;
Gedimas atsirado dėl blogos maitinimo įtampos;
Pažeisti garantiniai lipdukai;
Nepateiktas įrenginio garantinis pasas;
Dėl gedimų, kuriuos sukėlė į vidų patekę pašaliniai daiktai, skysčiai;
Dėl gedimų, kuriuos sukėlė stichinės nelaimės, gaisrai.

8. Daiktų grąžinimas

Tinkamos kokybės prekių grąžinimo sąlygos*

Tinkamos kokybės įsigytas prekes galite grąžinti per 14 (keturiolika) darbo dienas nuo jų pristatymo dienos, jei:

  • Grąžinama prekė bus originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • Prekė nesugadinta;
  • Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai);
  • Prekė turi būti pilnos komplektacijos;
  • Turite prekės įsigyjimo dokumentą, garantinį taloną.
  • Pirkėjas grąžindamas prekę pats atsako už jos sklandų ir saugų atvykimą iki Buitex parduotuvės.

* Sąlygos galioja tik perkant elektroninėje parduotuvėje, prekes pristatant į namus.

Kokybiškos prekės negali būti grąžinamos, jei tai yra:

  • Garso ir vaizdo kūriniai ir fonogramos bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterinės programos, jei pažeistos pakuotės apsaugos;
  • Laikraščiai, žurnalai ar kiti periodiniai leidiniai;
  • Prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo Pirkėjui nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo), yra greitai gendančios arba baigiasi jų galiojimo laikas;
  • Kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Sąlygos sudarytos remiantis Vyriausybės nutarimu Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo" pakeitimo (2014-07-22 Nr. 738, TAR, 2014-07-28, dok. Nr. 10565, galioja nuo 2014-07-29).

9. Atsakomybė

Prekių kaina elektroninėje parduotuvėje ir parduotuvėje gali skirtis. Jūs esate visiškai atsakingas už užsakymo formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų užsakymo formoje, Mes neatsakome už dėl to atsiradusius padarinius.
Jūs atsakote už veiksmus, atliktus naudojantis parduotuve.
Mes neatsakome už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Jūs patenkate į šiuos tinklalapius per Mūsų parduotuvėje esančias nuorodas.
Parduotuvėje pateikti paveiksliukai yra iliustracinio pobūdžio, todėl gali skirtis prekės išvaizda arba komplektacija. Prekės išvaizdą ir aprašymą galima pasitikslinti gamintojų puslapiuose, kurie nurodyti prie kiekvienos prekės.
Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.

10. Kontaktai

Mes visus pranešimus siunčiame Jūsų registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.
Jūs pranešimus ir klausimus siunčiate Mums elektroniniu paštu ebuitex@gmail.com

11. Baigiamosios nuostatos

Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė.
Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.


Kategorijos