Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su buitex.lt slapukų politika.

Indukcinė kaitlentė Gorenje IS 677 USC Išskleisti

Indukcinė kaitlentė Gorenje IS677USC

Gorenje

IS677USC

Nauja

  • Konsultuojame telefonu 868685349, 861470570
  • Rašykite ir gaukite mūsų pasiūlymus el. paštu buitex01@gmail.com
  • Taikome nuolaidas, klauskite kainos

Gamintojas Gorenje,
Tipas Įmontuojama indukcinė kaitlentė
Kaitviečių skaičius: 4 vnt.
Išplėsta kaitvietė: 1 vnt.
Paviršiaus danga: Stiklo keramika
Spalva: Juoda
Galia: 7400 W
Paviršiaus valdymas: Sensorinis
Garantija 24 mėn.

Smulkiau

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

589,00 €

su PVMKaitlentė nuožulniais kraštais
SmartControl
SliderTouch
Automatinio užvirimo funkcija
SuperSilent
Likutinės šilumos indikatorius
Matmenys (PxAxG): 60 × 5 × 51 cm
Nišos matmenys (PxAxG): 55.8-56 × 6.6 × 49 cm
Sąnaudos budėjimo režime: 0.5 W
Indukcinės kaitlentės yra dvigubai greitesnės nei dujinės, dėl to jos yra ekonomiškesnės ir saugesnės. Elektromagnetinis laukas sukuria indukcines sroves, kurios įkaitina puodo ar keptuvės dugną. Kaista ne viryklės paviršius, o tik pats indas, kuriame gaminate. Temperatūra pritaikoma akimirksniu, todėl sumažėja pervirimo rizika.

"XpandZone" - XXL paviršius, labai dideliems puodams ir keptuvėms
"XpandZone" funkcija leidžia jums išnaudoti visą indukcinių laukų plotą. Įjungus "XpandZone" funkciją, klasikinė indukcija pasikeičia į "FlexInduction". Virimo zonų prijungimas leidžia gaminti didesnio paviršiaus ploto induose, naudojant labai didelius puodus arba tuo pačiu metu gaminant du ar daugiau mažesnių indų.
"PowerBoost Supreme" yra funkcija, kuri žymiai padidina indukcinės viryklės galią, todėl maistas gaminamas labai greitai. 2 litrai vandens užverda tik per 4,2 minutes.
Laikmatis gali būti nustatytas iki 99 minučių. Jei žinote optimalų patiekalo ruošimo laiką, tiesiog nustatykite laikmatį ir kaitlentė automatiškai išsijungs, kai pasibaigs nustatytas laikas. Garsinis signalas informuos jus, kad patiekalas yra paruoštas.
"StayWarm - puikūs šeimininkai nebijo vėluojančių svečių
"StayWarm" funkcija leidžia išlaikyti pastovią išvirtų patiekalų temperatūrą esant 70 ° C temperatūrai. Dėl to patiekalai išlaiko originalų skonį ir lieka šilti, kol patiekiami ant stalo.
Apsauga nuo vaikų - kaip niekada anksčiau saugi virtuvė
Apsauga nuo vaikų yra puikus sprendimas, skirtas mažų vaikų turinčioms šeimoms.
„BoilControl“ - automatinis paruošimas
Puodo turinys daugiau niekada neišbėgs ant viryklės. BoilControl funkcija užtikrina automatinį kaitinimo reguliavimą. Kurį laiką kaitlentė veikia maksimalia galia, o po to automatiškai persijungia į iš anksto nustatytą pagrindinio virimo temperatūrą.
*Maitinimo laidas nėra komplektuojamas.

Dėmesio! Prekės aprašyme pateikiama gamintojo ir/ar tiekėjo informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės, gali pasitaikyti užsienio kalbų raidžių ar trumpinimų. Reali prekės išvaizda, atspalvis kartais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prekę, jos likutį realiu metu susisiekite telefonu 861470570 arba el. paštu buitex01@gmail.com

Kaitlentės