Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su buitex.lt slapukų politika.

Orkaitė AEG BKS577321M Išskleisti

Orkaitė AEG BSK577321M su garais

AEG

BSK577321M

Nauja

  • Konsultuojame telefonu 868685349, 861470570
  • Rašykite ir gaukite mūsų pasiūlymus el. paštu buitex01@gmail.com
  • Taikome nuolaidas, klauskite kainos

Gamintojas AEG
Nepriklausoma daugiafunkcinė garinė orkaitė
Klasė: A + 
Funkcijos 9 (1 garų)
Maisto termometras
Temperatūra: 30 ° C - 300 ° C
Garas 50%
Talpa 72 l
Skydelis LED ekranas
Valymas Pirolizė
Garantija 24 mėn.

Turime parduotuvėje Taikos pr. 43, Kaunas

Smulkiau

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

699,00 €

su PVM


Garų orkaitė „SteamCrisp“ su 2 pirolizės ciklais ir 9 funkcijomis (1 garų), maisto termometras, įspaudžiamos rankenėlės su jutikliniu ekranu, minkštas durelių uždarymas, teleskopiniai bėgeliai 1 lygyje,  A klasė +
MAISTO TERMOMETRO dėka ši orkaitė gali išmatuoti bet kurio mėsos ar žuvies patiekalo vidinę temperatūrą kepimo metu, todėl visada galėsite džiaugtis nepriekaištingais rezultatais. Kai maistas pasiekia užprogramuotą temperatūrą, orkaitė automatiškai išsijungia.
SKYSTŲJŲ KRISTALŲ EKRANAS SU JUTIKLINIU SKYDELIU- lygaus paviršiaus jutiklinis ekranas, leidžiantis geriau valdyti maisto gaminimą. Laikmatis įjungiamas užprogramuojant jį tiesiai LCD ekrane. Taigi galite pasiekti visišką tikslumą.
STEAMCRISP“ ORKAITĖS  GARO FUNKCIJA -  įkaitimas padidėja eksponentiškai, įleidžiant garą. Išorėje ne tik gausite traškią ir auksinę spalvą, bet ir dėl garų savybių maistas visada bus sultingas ir skanus viduje.
„XXL“ VENTILIATORIUS - energijos vartojimo efektyvumas ir efektyvus maisto gaminimas yra neatsiejama šios orkaitės dalis. Jame yra XXL ventiliatorius, dėl kurio oras cirkuliuoja tolygiai visoje ertmėje.
FUNKCIJOS: žemesnis karštis, įprastas / tradicinis virimas, atitirpinimas, pasirenkamas greitas kaitinimas, „Turbo +“ kepimas be drėgmės pašalinimo, picos funkcija, „Turbo + PlusSteam“, „Turbo“, „Turbo“ grotelės
Su 3 kepimo lygiais
INOX pirštų atspaudų apsauga
Šiluminis zondas mėsos gabalėliams skrudinti
Pirolizinis valymas su automatiniu priminimu
Pirolizinis valymas - suaktyvinus pirolitinio valymo funkciją, nešvarumai, riebalai ir maisto likučiai iš orkaitės sumažės iki pelenų, kuriuos galėsite lengvai pašalinti drėgnu skudurėliu.
Automatinis temperatūros pasiūlymas
Elektroninis temperatūros reguliavimas
Elektroninis užraktas
Vaikų sauga: neleidžia atsitiktinai įjungti prietaiso
Liekamosios šilumos indikatorius
Įspaudžiamos rankenėlės
Elektroninės funkcijos: apsauginis užraktas, chronometras, minutinis aliarmas, šviesos jungiklis, maisto termometras su vidinės temperatūros ekranu, užraktas, kepimo pabaiga, pasirenkamas greitas šildymas, durų užrakto indikatorius, atidėta pirolizė, priminimas, pirolitinis valymas, šiluminis zondas, šiluminis zondas su automatiniu atjungimu, faktinės temperatūros indikatorius, chronometro nustatymas iš naujo, virimo laikas, elektroninis temperatūros reguliavimas, dienos laikas, klaidų kodai, siūloma temperatūra, likutinės šilumos indikatorius, liekamosios šilumos naudojimas, automatinis orkaitės išjungimas, 2 ciklų pirolizė, garsinis įspėjimas
Halogeninis vidaus apšvietimas
Automatinis apšvietimas su durų atidarymu
Dėklas pašildyti duoną orkaitėje.
Švelnus durelių uždarymas
Ventiliatorius nustoja veikti atidarius krosnies dureles
Ventiliatorius: ventiliatorius įsijungia, kai tik mes įjungiame orkaitę, aušindami krosnies elektroninius ir išorinius komponentus.
Kepimo padėklai: 1 pilkos spalvos emalio tešlos dėklas, 1 emaliuotas pilkos spalvos riebalų dėklas
Grotelės: 1 grotelės
Didžiausia galia (W): 2990
1,6 m elektros laido ilgis
Temperatūra: 30 ° C - 300 ° C
Pridedami priedai: 1 „TR1LV Rail“

Dėmesio! Prekės aprašyme pateikiama gamintojo ir/ar tiekėjo informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės, gali pasitaikyti užsienio kalbų raidžių ar trumpinimų. Reali prekės išvaizda, atspalvis kartais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prekę, jos likutį realiu metu susisiekite telefonu 861470570 arba el. paštu buitex01@gmail.com

Orkaitės