Profesionali medžio anglis RoosKCB Grill Fanatics White Quabracho, 10 kg
PAKLAUSTI KAINOS
close

Paklausti 

Profesionali medžio anglis RoosKCB Grill Fanatics White Quabracho, 1317, 10 kg

RSK1317
Paskutinė prekė
19,00 €
Su mokesčiais

Profesionali medžio anglis
Anglies gabalų dydis: nuo 50 iki 200 mm
Puikiai tinka restoranams
Gaminama iš Quebracho (baltos spalvos ąžuolo) medienos
10 kg.

Turime Taikos pr. 43, Kaunas 

  • Konsultuojame telefonu 868685349, 861470570
  • Rašykite ir gaukite mūsų pasiūlymus el. paštu buitex01@gmail.com
  • Taikome nuolaidas, klauskite kainos
  • Dėl COVID19 nuo spalio 26 d. keičiama DPD siuntų pristatymo tvarką. Kviečiame susipažinti su pakeitimais
  • Dėmesio! Tikslinkite prekės likutį

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
 

„RoosKCB“ medžio anglis yra gaminama iš Quebracho (baltos spalvos ąžuolo) medienos, kuri auga Pietų Amerikos šalyje - Paragvajuje. Šios anglies savybės, be kita ko, yra daug ilgesnis degimo laikas nei Europoje gaminamos anglies ir neutralesnis bei švelnesnis dūmų skonis. Suteikia puikų aromatą kepamiems gaminiams. Šios medžio anglies gabalai yra labai dideli (nuo 50 iki 200 mm) ir net ir baigus kepti, uždarius oro tiekimą, nemaža dalis medžio anglies išliks kitam grilio įkūrimui.

Gera medžio anglis nėra įvairių medžių mišinys, bet susideda iš vieno tipo medienos. Ši medžio anglis taip pat tinkama palaikyti pastovią temperatūrą. Jei turite Kamado grilių, pvz., „Big Green Egg“ arba „Zyle Kamado“, ši medžio anglis yra puikus pasirinkimas. Anglis gali degti su labai mažai deguonies ir tuo pačiu metu gali sukelti labai aukštą temperatūrą.

2 Prekės
Nėra atsiliepimų

Dėmesio! Prekių likutis sandėlyje ir el. parduotuvėje realiu laiku gali nesutapti. Prekės aprašyme pateikiama gamintojo ir/ar tiekėjo bendro pobūdžio informacija, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės, gali pasitaikyti užsienio kalbų raidžių ar trumpinimų. Reali prekės išvaizda, atspalvis kartais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prekę ir jos likutį susisiekite su mumis telefonu +37061470570+37061467200 arba el. paštu buitex01@gmail.com

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą