Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su buitex.lt slapukų politika.

DA83IL/I Išskleisti

DA83IL/I

Gorenje

DA83IL/I

Nauja

Džiovyklė Gorenje DA83IL/I

Smulkiau

4 Prekės

686,07 €

su PVM


Metinės el. energijos sąnaudos: 176 kWh*

WaveActive audinius tausojantis būgnas.

SensoCare - džiovyklės sensoriai nuolatos matuoja audinių drėgnumą ir atsižvelgdami į tai koreguoja džiovinimo laiką, todėl audiniai niekada nebus perdžiovinti ir atrodys kaip nauji ilgesnį laiką.

PowerDrive variklis - profesionalus variklis be anglinių šepetėlių, kuris garantuoja mažesnes el. sąnaudas, triukšmingumą ir didesnį patvarumą ir efektyvumą.

HeatPump - technologija, leidžianti džiovinti audinius žemose temperatūroje, kai įprastinė džiovyklė džiovina 82°C temperatūroje.

TwinAir - patentuota Gorenje technologija, kurios dėka oras į džiovyklėje esančius audinius pučiamas pro dvi atskirus oro kanalus, priklausomai nuo būgno sukimosi krypties, taip pagerinamas džiovinimo efektyvas, mažinamos el. sąnauduos ir sutrumpėja džiovinimo laikas.

Reversinė būgno eiga - unikali technologija, keičianti būgno sukimosi greitį, kryptį bei temperatūrą, ko pasekoje sumažinamos raukšlės audiniuose.

IonTech - technologija, kuri jonizatoriaus dėka sukurianti ozono sluoksnį būgne, kuris naturaliai neutralizuoja bakterijas esančias ant audinių bei būgne.

Stable Tech šonai - unikalūs šonai, kurie mažina prietaiso vibraciją, ko pasekoje mažėja skleidžiamas garsas.

AutoDrain - galimybė prijungti prietaisą prie vandens nuotekų, dėl to džiovyklė visą susidariusį kondensatą galės išpumpuoti į kanalizaciją.

Unikalus Gorenje filtras, kurį itin paprasta išvalyti.

Būgno apšvietimas.

Atidėto įsijungimo galimybė.

Garsinis signalas pasibaigus programai.

FiltrationSupreme.

Užraktas nuo vaikų.

Matmenys (AxPxG): 85x60×62.5 cm

*Remiantis 160 įprastų džiovinimo ciklų standartine medvilnės programa visa ir pusine įkrova.


Programos: Cotton storage, Standard, Standard iron, Mix storage, Mix storage iron, Wool, Sensitive, Shirts, Ion refresh, Down wear, 30/60/90 min., Bedding.

Papildomos programos: Extra dry, Start delay, Anti care, Halfload.

Garų funkcijaNe
El. energijos sąnaudų klasėA+++
Džiovyklės tipasSu šilumos siurblio technologija
Džiovinimo talpa (kg)8
Triukšmingumas džiovinant (dB)65
EkranėlisTaip
Inverterinis variklisTaip
Būgno sukimosi kryptisĮ abi puses puses besisukantis būgnas
Batų/vilnos krepšysNe
Tiesioginė nutekėjimo žarnaTaip
Vidaus apšvietimasTaip
Keičiama durelių atidarymo kryptisNe

Dėmesio! Prekių likutis sandėlyje ir el. parduotuvėje realiu laiku gali nesutapti. Prekės aprašyme pateikiama gamintojo ir/ar tiekėjo bendro pobūdžio informacija, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės, gali pasitaikyti užsienio kalbų raidžių ar trumpinimų. Reali prekės išvaizda, atspalvis kartais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prekę ir jos likutį susisiekite su mumis telefonu +37061470570, +37061467200 arba el. paštu buitex01@gmail.com

Laisvai pastatoma technika