Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su buitex.lt slapukų politika.

Džiovyklė Candy GVS4 H7A1TCEX-S Išskleisti

Džiovyklė Candy GVS4 H7A1TCEX-S

Candy

8016361946743

Nauja


Skalbinių įkrova 7 kg
Elektros energijos klasė A+
Metinis energijos suvartojimas 246 kWh
Triukšmo lygis 67 dB
Programų skaičius: 14
Matmenys (A x P x G), cm: 85 x 59,5 x 46,5

Smulkiau

3 Prekės

588,00 €

su PVM


 Candy Grando Vita – tai siauriausia džiovyklė rinkoje, kurios gylis vos 46 cm. Kompaktiška džiovyklė puikiai dera su siaura skalbykle, kurias galima patogiai užkelti vieną ant kitos, taip sutaupant vietos savo namuose. Candy Grando Vita - inovatyvi džiovyklė, kuri sujungia itin modernų dizainą su inovatyviomis džiovinimo technologijomis. Nors ir siaura, tačiau labai talpi, galima džiovinti net 7kg. skalbinių.

KARŠTO ORO SIURBLIO ( HEAT PUMP) TECHNOLOGIJA:

Ši džiovyklė, su karšto oro siurbliu, pasižymi mažomis elektros energijos sąnaudomis, jos įvertintos A+ klase. Lyginant su kitomis džiovyklėmis su kondensaciniu šilumos siurbliu, džiovyklės su karšto oro siurbliu sunaudoja 50 proc. mažiau elektros energijos. Taip pat suteikia galimybę džiovinti skalbinius žemesnėje temperatūroje.

VANDENS KONDENSATO TALPYKLA – EASY CASE TECHNOLOGIJA:

Džiovinimo ciklo metu iš skalbinių pašalinamas vanduo yra surenkamas į kondensato talpyklą, esančią džiovyklės durelėse, tai itin patogus Candy patentuotas būdas surinkti vandenį, ištuštinti talpą ar panaudoti vandenį pakartotinai.

WOOLMARK SERTIFIKATAS

Šios mašinos vilnos džiovinimo programa kompanijos „The Woolmark Company“ buvo aprobuota kaip tinkama džiovinti skalbyklėje išskalbtus vilnonius tekstilės gaminius. Candy džiovyklėje džiovinkite visus savo skalbinius be jokios baimės juos sugadinti.

CANDY IŠMANI DŽIOVYKLĖ, DĖKA SIMPLY FI APLIKACIJOS IR SMART TOUCH FUNKCIJOS

Kodėl verta rinktis išmanią džiovyklę su Smart Touch funkcija?

Todėl, kad tai yra protingiausias būdas pasiekti geriausius džiovinimo rezultatus. Smart Touch - tai sistema su NFC technologija bei inovatyvia Candy Simply Fi aplikacija, kurios dėka galėsite kontroliuoti savo skallbinių džiovinimą, maksimizuojant efektyvumą bei sumažinant sąnaudas taip pat rasti naudingų patarimų, kaip išlaikyti savo skalbinius geriausios būklės. Gauti ataskaitas, kurios padės pakeisti jūsų skalbinių džiovinimo įpročius. Ataskaitose matysite ir išmoksite kontroliuoti džiovinimo laiką, pritaikyti geriausiai tinkančią džiovinimo programą jūsų audiniams. Stebėti jūsų pasirinktų programų efektyvumą bei bendrus jūsų sdžiovyklės veiklos rezultatus. Taip pat aplikaciją galite panaudoti, siekiant profilaktiškai patikrinti jūsų džiovyklės techninę būklę. Specialus ciklas nustatys problemas ir pateiks patarimų jei kils kokių problemų, siekiant išlaikyti Jūsų džiovyklę nepriekaištingos techninės būklės kuo įmanoma ilgiau.

Visa tai leis Jums patirti, ką reiškia naujos kartos džiovyklės, kurios išsprendžia visus Jūsų rūbų džiovinimo rūpesčius.

Skalbinių įkrova 7 kg

Elektros energijos klasė A+

Metinis energijos suvartojimas 246 kWh

Triukšmo lygis 67 dB

Easy Case technologija ( is priekio isimamas vandens rezervuaras)

HP funkcija

Šilumos siurblys

LCD ekranas

Programų skaičius: 14

Spalva: balta

Matmenys (A x P x G), cm: 85 x 59,5 x 46,5

 

 

 

Pagrindinė spalva balta
Plotis (cm) 59,5
Džiovinimo tipas HEAT PUMP
Energijos klasė A+
Gylis (cm) 46,5
Aukštis (cm) 85,0
Džiovinimo talpa, kg 7

Džiovyklės