Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN
Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN
Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN
Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN
Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN
Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN
  • -80,00 €
Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN
Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN
Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN
Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN
Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN
Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN
PAKLAUSTI KAINOS
close

Paklausti 

Skalbimo mašina Bosch WAW325B9SN

WAW325B9SN
Paskutinė prekė
615,00 € 695,00 € -80,00 €
Su mokesčiais

Įkrova: 9 kg
Spalva: balta
Energijos klasė: A+++ (152 kWh/metus)
Skalbimo klasė: A
Gręžimo klasė: A (max. 1600 aps/min)

Garantija | 24 mėn.

  • Konsultuojame telefonu 868685349, 861470570
  • Rašykite ir gaukite mūsų pasiūlymus el. paštu buitex01@gmail.com
  • Taikome nuolaidas, klauskite kainos
  • Dėl COVID19 nuo spalio 26 d. keičiama DPD siuntų pristatymo tvarką. Kviečiame susipažinti su pakeitimais
  • Dėmesio! Tikslinkite prekės likutį

 

Skalbyklės tipas Pakraunama iš priekio
Energijos sąnaudų klasė A+++
Energijos sąnaudos per metus 152 kWh per metus
Didžiausias skalbinių svoris 9 kg
Didžiausias gręžimo greitis 1600 aps./min.
Gręžimo greičio reguliavimas yra
Skalbimo temperatūros pasirinkimas yra
Greitos skalbimo programos Yra
Dėmių šalinimo programa Dėmių šalinimo programa
Skalbinių įdėjimo tipas įkraunama iš priekio
Ekranėlis LED segmentinis ekranėlis
Valdymas sukiojamu reguliatoriumi ir jutikliniais (sensoriniais) mygtukais
Variklis EcoSilence Drive™
Programos atidėjimas iki 24h programos pradžios atidėjimas
Korpusas baltos spalvos
Durelių atidarymo kryptis Nekeičiama durelių atidarymo kryptis - vyriai kairėje
Matmenys (AxPxG) 84.8 x 59.8 x 59 cm
ECOSILENCE DRIVE
10 metų garantija varikliui
Programos ir specialios funkcijos:
Dėmių šalinimo automatika with 4 stain options - activatable with standard programmes
Specialios programos: Vandens išleidimas, Pūkinių drabužių, Marškiniai, Sporto drabužiai, Itin greita 15', Greita/mišrūs skalbiniai, Skalavimas/Gręžimas, Hygiene, vilna, jautūs/šilkiniai audiniai.
VarioPerfect: taupomas laikas arba energija išlaikant puikius skalbimo rezultatus
Dideliame LED ekranėlyje matysite programos eigos, temperatūros nustatymų, didžiausio gręžimo greičio, likusio laiko , 24 h pabaigos laiko atidėjimo, rekomenduojamo skalbinių kiekio ir sąnaudų rodmenis.
Jutikliniai „TouchControl“ mygtukai: Startas/Pauzė su papildymo galimybe, Lengvas lyginimas, EcoPerfect, SpeedPerfect, Pirminis plovimas, Temperatūra, Apsukų parinkimas/Be gręžimo
Skalbinių svorio perkrovos indikacija
DrumClean programa
Mažiau vibruojanti konstrukcija: stabilesnis ir tyliau veikiantis prietaisas
VarioDrum: švelnus ir efektyvus skalbimas.
Būgno apšvietimas: LED
ActiveWater™Plus: tausojantis vandens resursus skalbimas
Elektroninis užraktas nuo vaikų

ANTIVIBRATION“ ŠONINĖS SIENELĖS: DAUGIAU STABILUMO IR MAŽIAU VIBRACIJŲ.
Naujas šoninių sienelių dizainas ne tik traukia akį: ši sistema taip pat suteikia daugiau stabilumo ir sumažina vibraciją. Padidinta izoliacija taip pat reguliuoja garso lygius, padarydama „Bosch“ „Logixx“ ir „Avantixx“ labai tyliomis net gręžimo ciklo metu.

PERKROVIMO FUNKCIJA
Daugiau niekada nepamiršite skalbinių. Perkrovimo funkcija iš Bosch. Bosch perkrovimo funkcija leidžia jums pridėti ar išimti drabužių skalbimo metu. Tiesiog sustabdykite programą, atidarykite skalbyklės dureles, pridėkite papildomų skalbinių į būgną ir skalbkite toliau.

TAUPYKITE LAIKĄ IR ENERGIJĄ – MĖGAUKITĖS VISADA NEPRIEKAIŠTINGAIS SKALBINIAIS.
Visi skalbdami nori sutaupyti energijos. Vis dėlto, tam tikromis dienomis greitis yra svarbesnis. Labiausiai, kai kur nors skubate. „VarioPerfect“ suteikia galimybę rinktis – o skalbimo rezultatai išlieka tokie pat geri. Tiesiog meniu pasirinkite „SpeedPerfect“ arba „EcoPerfect“ funkciją ir nustatykite, ar programos turi būti vykdomos greičiau ar taupiau. Taip skalbimo laiką galima sutrumpinti iki 65 %, o energijos sąnaudas – iki 50 %*. Kad ir ką pasirinktumėte – skalbimo rezultatai visada bus tokie pat: 100 % nepriekaištingi. (*Pagrindžiama trukmės skirtumu pasirinkus Cottons 40 C (medvilnės) programą + paspaudus mygtuką „EcoPerfect“, bei pasirinkus Cottons 40 C (medvilnės) programą + paspaudus mygtuką „SpeedPerfect“.)

REIKIAMAS SKALBIMAS PAGAL ESAMAS DĖMES.
Nėra vienodų dėmių. Tačiau tinkamą programą pagal kiekvieną jų gali būti sudėtinga pasirinkti, o rezultatai gali kartais nuvilti. „Bosch“ skalbyklės su „AntiStain“ funkcija padeda jums patikimai pašalinti bet kokias dėmes kaskart skalbiant. „AntiStain“ sistema lengvai pašalina 16 sunkiausiai pašalinamų dėmių, pradedant šokoladu, žole ir baigiant raudonu vynu. Prieš prasidedant pasirinktai programai skalbimo mašina automatiškai pagal atitinkamas dėmes sureguliuoja temperatūrą, būgno judėjimą ir mirkymo laiką. Taigi, kad ir kokią dėmę reikėtų pašalinti, „AntiStain“ padės jums lengvai pasiekti puikių rezultatų. Viskas atliekama visiškai automatiškai.

DĖL EFEKTYVAUS VANDENS VARTOJIMO GALITE SAUGOTI APLINKĄ IR TAUPYTI PINIGUS.
Jūsų skalbyklė gali sutaupyti jums laiko ir pastangų, tačiau dažniausiai dėl to suvartojama daugiau vandens. Mūsų „ActiveWater“ technologija leidžia pasiekti puikių skalbimo rezultatų, o suvartojama tik tiek vandens, kiek reikia. Integruotieji jutikliai sureguliuoja vandens sąnaudas pagal audinio tipą ir kiekį, o patentuota būgno ir vandens indukcijos sistema leidžia greičiau įmirkyti skalbinius. Rinkitės skalbyklę, kuri padeda sureguliuoti vandens suvartojimą ir sumažina rūpesčių namuose.

MĖGSTAMIAUSIUS DRABUŽIUS PLAUKITE ŠVELNIAI, EFEKTYVIAI IR KOKYBIŠKAI.
Pakartotinai plaunami mėgstami arba delikatūs drabužiai gali būti sugadinti. Unikali patentuota „VarioDrum“ sistema švelniai ir efektyviai skalbia įvairių tipų drabužius tolygiai paskirstydama vandenį, ji jų netampo, neglamžo arba kitaip nepažeidžia. Atsižvelgiant į pasirinktą programą, lašelio formos konstrukcija ir asimetrinės mentelės švelniai suka jūsų skalbinius ties viduriu nepaisant sukimo krypties. Taip ne tik užtikrinamas intensyvus skalbimas stipriai suteptiems drabužiams, bet ir greičiau bei geriau skalbiamas visas skalbinių kiekis. Profesionalų kokybės skalbimas visai jūsų aprangai.

ECOSILENCE SYSTEM
Tokios išmaniosios technologijos kaip „EcoSilence Drive™“ sumažina skleidžiamą triukšmą, kad skalbiant nepabustu kūdikis. Rezultatai neabejotinai bus patys geriausi: pageidaujantys ramybės galės pailsėti ir įvertinti tobulą skalbimo našumą.

2 Prekės
Nėra atsiliepimų

Dėmesio! Prekių likutis sandėlyje ir el. parduotuvėje realiu laiku gali nesutapti. Prekės aprašyme pateikiama gamintojo ir/ar tiekėjo bendro pobūdžio informacija, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės, gali pasitaikyti užsienio kalbų raidžių ar trumpinimų. Reali prekės išvaizda, atspalvis kartais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prekę ir jos likutį susisiekite su mumis telefonu +37061470570+37061467200 arba el. paštu buitex01@gmail.com

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą