Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su buitex.lt slapukų politika.

Klimato kontrolė

Yra 356 prekės(-ių).


Dailaus ir unikalaus šiaurietiško dizaino MILL šildytuvai – puikus pasirinkimas norintiems ne tik patogiai naudoti įrenginį bet kurioje vietoje, greitai pripildyti patalpą šilumos, bet ir stilistiškai papuošti savo namus. MILL siūlo rinktis iš daugybės šildytuvų modelių, kurie gali būti montuojami tam tikroje Jūsų norimoje vietoje, gali būti neš...


Dailaus ir unikalaus šiaurietiško dizaino MILL šildytuvai – puikus pasirinkimas norintiems ne tik patogiai naudoti įrenginį bet kurioje vietoje, greitai pripildyti patalpą šilumos, bet ir stilistiškai papuošti savo namus. MILL siūlo rinktis iš daugybės šildytuvų modelių, kurie gali būti montuojami tam tikroje Jūsų norimoje vietoje, gali būti nešiojami, lengvai perkeliami į bet kurią namų erdvę. Vienas didžiausių privalumų inovatyviuose MILL šildytuvuose, tai galimybė juos valdyti nuotoliniu būdu pasitelkiant Wi-Fi ryšį. Nors ir ne visi modeliai turi integruotą Wi-Fi ryšį, tačiau MILL gamintojai siūlo MILL Wi-Fi rozetes, kurios pavers Jūsų įprastinį MILL šildytuvą išmaniuoju. Šios rozetės leis prijungti šildytuvus prie Wi-Fi tinklo ir „Millheat“ programėlės. „Millheat“ programėlė suteikia laisvę ir komfortą. Kad ir kur bebūtumėte vieno mygtuko paspaudimu galite valdyti šilumą savo namuose.

Mill asortimente galite rasti šiuos šildytuvus:
• „Mill Steel Wi-Fi“ ir „Mill Glass Wi-Fi“ prie sienos tvirtinami šildytuvai su visiškai integruotu belaidžiu ryšiu. Naudodami „Millheat“ programą, galėsite reguliuoti visus namuose esančius šildytuvus kartu ir atskirai, nustatyti šildymo rėžimus pagal savo dienotvarkę ar atostogas. Šildytuvai turi atvirų langų funkciją, kuri leidžia aptikti staigų temperatūros kritimą ir 10 min išsijungia, taip leisdami patalpai išsivėdinti.

• „Mill Glass“ – unikalaus ir dailaus stiklinio dizaino šildytuvas. Elegantiška stiklinė priekinė sienelė, tylus veikimas bei dienos / nakties rėžimas. Šį šildytuvą galima naudoti vonios patalpų 2 zonoje (IPX4).

• „Mill Steel“ plieninis prie sienos tvirtinamas šildytuvas. Ypač tinkamas nuolat šildomoms patalpoms, šiek tiek išlenkto dizaino, tyliai veikiantis. Šį šildytuvą taip pat galima naudoti vonios patalpų 2 zonoje (IPX4).

• „Mill Convection“ – konvekcinis šildytuvas yra puikus pasirinkimas, jei norite dailaus dizaino, nešiojamo ir greitai šildančio šilumos šaltinio. Vielinis kaitinimo elementas, tylus veikimas ir lengvas perkėlimas iš vienos vietos į kitą.

• „Mill Oil Premium“ tepalinis šildytuvas su naujausia technologija. Patalpa sušildoma 29% greičiau nei tradiciniais tepaliniais šildytuvais. Intensyvaus šildymo technologija ir švelnus šildymas – nesausina oro ir nedegina dulkių, galima palikti įjungtą išvykus ar miegant.

Mažiau
Daugiau
Rodoma 1 - 60 iš 356