Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su buitex.lt slapukų politika.

Tik internetu Kavos aparatas Schaerer Coffee Club (bazinė komplektacija) Išskleisti

Kavos aparatas Schaerer Coffee Club (bazinė komplektacija)

Schaerer

0311208301/0

Nauja

  • Konsultuojame telefonu 868685349, 861470570
  • Rašykite ir gaukite mūsų pasiūlymus el. paštu buitex01@gmail.com
  • Taikome nuolaidas, klauskite kainos

ŪSŲ PIRMASIS ŽINGSNIS Į AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KAVOS PASAULĮ

„Schaerer Coffee Club“ atveria duris į profesionalų lygio kavos ruošimo pasaulį. Mažame elegantiško dizaino modelyje telpa viskas, ko reikia gardiems kavos gėrimams ruošti: išmani technologija, paprastas valdymas, maksimalus universalumas.

 Taikome nuolaidą. Klauskite kainą

 

Smulkiau

2 Prekės

Tikslinkite likutį

4 999,00 €

su PVM


JŪSŲ PIRMASIS ŽINGSNIS Į AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KAVOS PASAULĮ

„Schaerer Coffee Club“ atveria duris į profesionalų lygio kavos ruošimo pasaulį. Mažame elegantiško dizaino modelyje telpa viskas, ko reikia gardiems kavos gėrimams ruošti: išmani technologija, paprastas valdymas, maksimalus universalumas. 

Mažas, bet galingas

 „Schaerer Coffee Club“ ne tik nuostabiai atrodo – jis pasižymi naujovišku valdymo principu ir  kompaktišku dizainu, kuris leidžia kavos aparatą statyti bet kokioje erdvėje. Integruotos išskirtinės „Schaerer“ technologijos, kaip  „Milk Smart“ šviežio pieno sistema ir daugybė kitų naujų funkcijų leidžia ruošti aukščiausios kokybės kavos gėrimus.

Naujoji „SteamIT“ funkcija leidžia pašildyti puodelį iki tinkamos temperatūros naudojant reguliuojamus garus – kad gėrimo kokybė būtų dar aukštesnė. Modelis, skirtas pirmajam žingsniui į profesionalų lygio kavos ruošimo pasaulį.

„Coffee Club“ sukurtas paruošti iki 80 puodelių per dieną – jis idealiai tinka nedidelėms maitinimo įstaigoms ir viešbučiams, parduotuvėms ir savitarnai biuruose.

NUO GĖRIMŲ RUOŠIMO IKI VALYMO - VALDYTI „SCHAERER COFFEE CLUB“ NUOSTABIAI PAPRASTA 

Jutiklinis ekranas

„Coffee Club“ valdymo sistema – paprasta ir smagi. Vertikaliai perbraukę ekraną, rasite visus įrašytus kavos gėrimus – pakaks vieno judesio pirštu. Pasirinkus gėrimą, ekrane išvysite gėrimo ruošimo eigą.

Kiekvienam – mėgstamiausia kava

Mažą puodelį stiprios kavos, o gal didelį – silpnesnės? Kiekvienas kavos aparato naudotojas gali pasirinkti gėrimo dydį, skonio intensyvumą, pieno ar pieno putos kiekį. Tereikia kelis kartus paliesti „TouchIT“ ekraną ir mėgautis jūsų ar svečių pageidaujamu gėrimu.

Naudodami „coffeeMYsation“ programėlę, aparatą galite valdyti netgi išmaniuoju telefonu. Pakanka programėlėje sukurti gėrimo receptą ir duoti komandą jį paruošti. Nepamirškite recepto įrašyti, kad tokiu pat skoniu pasigardžiuoti galėtumėte ir kitą sykį. 

Švaru akimirksniu

Naujasis „Coffee Club“ valymo principas leidžia aparatą išvalyti dar greičiau. Remiantis HACCP higienos analize, sistemą valyti reikia tik kartą per savaitę. Kasdieniam skalavimui naudojama naujoviška „CleanIT“ funkcija - pieno sistemą prijunkite prie garų vožtuvo, paleiskite programą  ir baigta.

Rinktis jums

Šviežias pienas, pieno milteliai ar abu variantai? Rankinis pieno putų plakimas su garų vamzdeliu ar automatinis pieno plakimas? Vienas ar du malūnėliai? Didelė ar maža pupelių talpa? Talpa tirščiams ar tirščių talpa po stalviršiu? Mokėjimo sistemos pajungimas  grynaisiais ar per „PayPal“? Vandens talpykla ar pajungimas prie vandentiekio? Kiekvieną sprendimą dėl „Coffee Club“ įrangos priimate tik jūs.  

7 colių „TouchIT“ vartotojo sąsaja su vertikalaus braukimo funkcija. 

Karšto vandens išleidimo kanalas arbatai ruošti. 

Vienas malūnėlis ir integruotas pupelių piltuvas, kuriame telpa 550 gramų pupelių. 

Puodelio padėklas, įtaisytas tirščių įtaise. Įprastas išleidimo kanalo aukštis – 175 mm, su atlenktu padėklu – iki 100 mm. 

„SteamIT“. Reguliuojamas garų dozavimas, kad būtų patogu pašildyti puodelį. 

Baristo klavišas skonio intensyvumui nustatyti. 

Integruotoje tirščių talpykloje telpa apie 30 suslėgtų tirščių plokštelių.

Dėmesio! Prekės aprašyme pateikiama gamintojo ir/ar tiekėjo informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės, gali pasitaikyti užsienio kalbų raidžių ar trumpinimų. Reali prekės išvaizda, atspalvis kartais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prekę, jos likutį realiu metu susisiekite telefonu 861470570 arba el. paštu buitex01@gmail.com

Kavos aparatai