Peilių galąstuvai

VULKANUS peilių galąstuvai gali galąsti net ir duonai pjaustyti skirtus peilius, o tai yra didžiulis iššūkis, kadangi kiti tokio tipo galąstuvai to negali padaryti. Ši įranga Jūsų virtuvėje užims labai nedaug vietos ir padės Jums išgaląsti įvairiausio tipo peilius. Peiliai bus paruošti vos per kelias sekundes.

Galite rinktis iš kelių modelių:
VULKANUS Classic – šis modelis gali galąsti įvairius peilius pradedant nuo plonyčių sušių peilių ir baigiant dideliais medžiokliniais peiliais. Šis galąstuvas yra pagamintas iš plovimui atsparaus plastiko ir tinkamas daugeliui Jūsų naudojamų peilių. Viskas ko reikia, tai šiek tiek koncentracijos ir kelių tikslių peilio trūktelėjimų ir Jūsų peiliai virs aštriais be jokių atplaišų ar nereikalingų griovelių.

VULKANUS Pocket – šis modelis yra lengvo svorio ir užima ypač nedaug vietos, todėl yra puikus kelionių kompanionas. Kaip ir kiti VULKANUS galąstuvais, šis prietaisas puikiai atitiks visus Jūsų poreikius ir nenuvils savo kokybe.

VULKANUS Basic – praktiškas, užimantis ypač mažai vietos, tačiau patogus ir efektyviai galandantis įvairiausio tipo peilius.

Su VULKANUS peilių galąstuvais visuomet būsite pasirengę atlikti tinkamą pjūvį!

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą