Rankinė sulčiaspaudė Lexn LEXGP27
Rankinė sulčiaspaudė Lexn LEXGP27
Rankinė sulčiaspaudė Lexn LEXGP27
Rankinė sulčiaspaudė Lexn LEXGP27
Rankinė sulčiaspaudė Lexn LEXGP27
Rankinė sulčiaspaudė Lexn LEXGP27
Rankinė sulčiaspaudė Lexn LEXGP27
Rankinė sulčiaspaudė Lexn LEXGP27
Rankinė sulčiaspaudė Lexn LEXGP27
Rankinė sulčiaspaudė Lexn LEXGP27
Rankinė sulčiaspaudė Lexn LEXGP27
Rankinė sulčiaspaudė Lexn LEXGP27
PAKLAUSTI KAINOS
close

Paklausti 

Sulčiaspaudė Lexen Healthy Juicer LEXGP27 želmenims

LEXGP27
Paskutinė prekė
49,00 €
Su mokesčiais

Rankinė sulčiaspaudė Lexen Healthy Juicer specialiai sukurta spausti sultis iš želmenų, tačiau puikiai spaudžia ir iš špinatų, petražolių, salotų ir kitų lapinių daržovių.

Savybės:
Japoniško nerūdijančio, mediciniškai apdoroto, plieno sraigtas
Korpusas - aukštos kokybės ABS plastmasė
Dydis: 23,2 x 14,2 x 20,4 cm
Svoris: 1,6 kg
Spalva: žalia/balta

Video čia

Turime parduotuvėje Taikos pr. 43, Kaunas

  • Konsultuojame telefonu 868685349, 861470570
  • Rašykite ir gaukite mūsų pasiūlymus el. paštu buitex01@gmail.com
  • Taikome nuolaidas, klauskite kainos
  • Dėl COVID19 nuo spalio 26 d. keičiama DPD siuntų pristatymo tvarką. Kviečiame susipažinti su pakeitimais
  • Dėmesio! Tikslinkite prekės likutį

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
 

Lengva ir kompaktiška
Lexen Healthy Juicer – tai maža, lengva, kompaktiška, greitai išvaloma, rankinė sulčiaspaudė. Jai nereikalinga elektros energija, todėl šią sulčiaspaudę patogu ne tik naudoti namuose, bet ir pasiimti į kelionę.

SPAUDŽIAMA SRAIGTO PAGALBA - sveikesnis sulčių spaudimo būdas! Dėl lėto sulčių spaudimo būdo, sultys išsaugo daugiau vitaminų ir naudingų medžiagų.
Rankinė sulčiaspaudė Lexen Healthy Juicer specialiai sukurta spausti sultis iš želmenų, bet puikiai spaudžia ir iš špinatų, petražolių, salotų ir kitų lapinių daržovių.

1. Lengva ir kompaktiška
Želmenų sulčiaspaudė Lexen Healthy Juicer – puikus pasirinkimas taupantiems vietą virtuvėje, ji lengva, kompaktiška ir ypač greitai išvaloma. Dėl ne daug sudedamųjų dalių, jūs nesugaišite daug laiko kol ją surinksite ir išrinksite. Be to, šiai rankinei sulčiaspaudei nereikia elektros energijos,Beje, ją visada galite pasiimti su savimi, jei keliaujate į kaimą ar sodą.

2. Horizontalus sukamasis sraigtas
Želmenų sulčiaspaudė skirta spausti sultims iš šių žalių, ypač vertingų ir vitaminų prisotintų daigelių. Specialiai sukurtas, besisukantis sraigtas spaudžia želmenis ir lapines daržoves iki maksimalaus sulčių kiekio. Rankinė sulčiaspaudė ypatinga tuo, kad joje nėra aštrių, greitai besisukančių peilių, kurie atima iš jų dalį vitaminų ir mineralų.
Rankinės želmenų sulčiaspaudės sraigto galas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, kuriam nebaisus aplinkos poveikis, spaudžiamuose produktuose esanti rūgštis ar vanduo. Todėl rankinė želmenų sulčiaspaudė tarnaus ne vienerius metus, per kuriuos galėsite džiaugtis ir džiuginti artimuosius vitaminais praturtintomis sultimis.

3. Patentuota tvirtinimo sistema
Rankinė sulčiaspaudė Lexen Healthy Juicer turi patentuotą tvirtinimo sistemą, kuri jums leis lengvai ir greitai pritvirtinti sulčiaspaudę prie stalo ar bet kokio kito lygaus paviršiaus, jo nepažeisdama. Apskaičiuota, kad sistema gali atlaikyti iki 50kg dydžio jėgą, todėl, spaudžiant sultis, nebūtina sulčiaspaudės papildomai prilaikyti rankomis.
4. Išspaudžia sultis ir iš vaisių bei daržovių
Rankinė želmenų sulčiaspaudė skirta spausti sultis iš želmenų ir lapinių daržovių, tačiau jei vaisius ir daržoves supjaustysite mažais gabaliukais tai ir iš jų sėkmingai galėsite išspausti sultis. Vaisius ar daržoves rekomenduojama supjaustyti, kuo smulkesniais gabaliukais, tokiu būdu nereikės naudoti daug energijos, sukant sulčiaspaudės rankeną. Beje, jei norite išspausti sultis iš kopūsto, geriausia įpilti šlakelį alyvuogių aliejaus, kuris sumažins trintį tarp kopūsto lapų ir sulčiaspaudės.
5. Ypač paprasta valyti
Želmenų sulčiaspaudė Lexen Healthy Juicer yra ypač greitai ir lengvai išardoma ir išvaloma. Ji pasižymi nesudėtinga konstrukcija, neturi daug detalių ir aštrių, pavojingų bei sunkiai išplaunamų detalių. Ji greitai išrenkama, ir plaunama po tekančiu vandeniu.
6. Išsaugo vitaminus ir mineralus
Rankinė sulčiaspaudė želmenų ar lapinių daržovių nepjausto aštriais peiliais, todėl sultys neturi jokio kontakto su metalu, kurio metu, spaudžiami želmenys ar lapinės daržovės netenka dalies savo vitaminų ir mineralinių medžiagų. Be to, spaudžiant sultis želmenų sulčiaspaude Lexen Healthy Juicer nevyksta jokie oksidacijos procesai, kadangi ji neturi greitai besisukančių dalių, todėl išspaustos sultys yra praturtintos vitaminais ir kitomis maistingosiomis medžiagomis, kurios būtinos gerai savijautai ir stipriam imunitetui palaikyti.
7. Maksimalūs rezultatai
Rankinė želmenų sulčiaspaudė yra ypač gera pagalbininkė virtuvėje, kai norite išspausti sultis iš želmenų ir kitų lapinių daržovių, kadangi jos spaudimo efektyvumas labai didelis. Jei lygintume sultis spaudžiamas, naudojant išcentrinę sulčiaspaudę ir rankinę sulčiaspaudę Lexen Healthy Juicer, pamatytume, kad želmenų sulčiaspaudė išspaudžia produktus taip, kad jie būna visiškai sausi.
8. Puikus kainos ir naudos santykis
Rankinės sulčiaspaudės kaina tikrai nesikandžioja, ji kainuoja kelis kartus mažiau nei elektrinės sulčiaspaudės, o kadangi jai nereikia elektros energijos, tai įsigydami šią sulčiaspaudę, sutaupysite dar daugiau. Kita vertu, ši maža kompaktiška galiūnė pagal išspaustų sulčių kiekį ir kokybę niekuo nenusileidžia elektrinėms.

1 Vienetas
2018-07-30
Nėra atsiliepimų

Dėmesio! Prekių likutis sandėlyje ir el. parduotuvėje realiu laiku gali nesutapti. Prekės aprašyme pateikiama gamintojo ir/ar tiekėjo bendro pobūdžio informacija, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės, gali pasitaikyti užsienio kalbų raidžių ar trumpinimų. Reali prekės išvaizda, atspalvis kartais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prekę ir jos likutį susisiekite su mumis telefonu +37061470570+37061467200 arba el. paštu buitex01@gmail.com

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą