Misija – buitinė technika Jums ir Jūsų namams

Vizija – būti patikimu partneriu buitinės technikos srityje

Vertybės – greitas ir kokybiškas klientų poreikių įgyvendinimas

 

 BUITEX - su Jumis 19 metų!

E.Čepausko įmonė "Ramunė"- įkurta 1990 11 22 d. Buitinės technikos srityje dirbame  nuo 1999 m. Sėkmingai vystant įmonės veiklą  pardavimų srityje, 2003 m. įkurta buitinės technikos ir elektronikos parduotuvė, sukurtas ir patentuotas parduotuvės Buitex pavadinimas, nuo 2010 m. startavo internetinė parduotuvė buitex.lt. Šiuo metu įmonei priklauso internetinė parduotuvė buitex.lt ir Buitex parduotuvė adresu Taikos pr. 43, Kaunas.
Buitex parduotuvėse prekiaujame žinomiausių gamintojų AEG, Electrolux, Bosch, Siemens, Gorenje, Samsung, Liebherr, Miele, Elica, Smeg,Whirlpool  produkcija. Pagrindinė pardavimų sritis įmontuojama virtuvės ir buities technika. 
 Didžiausią dėmesį  skiriame savo klientams, jų aptarnavimui. Mūsų siūlomos prekės atitinka geriausią kainos ir kokybės santykį, renkantis prekes atsižvelgiama į kliento poreikius. Ilgametė patirtis ir profesionalumas   kryptingai dirbant buitinės technikos pardavimų srityje reprezentuoja Buitex, kaip patikimą partnerį prekybos rinkoje. Mums labai svarbu mūsų klientų nuomonė, stengiamės būti klientams žinoma, patikima, gerai vertinama įmone.  Džiaugiamės, kad Buitex klientai ne tik grįžta pas mus, bet  ir rekomenduoja mus savo draugams, pažįstamiems, artimiesiems. Savo klientams visada taikome nuolaidas. Dirbame lanksčiai, todėl visiems klientams siūlome teirautis kainos.

buitex.lt - su Jumis jau greit 10 metų!

 Įmonė  nuo 2010 metų   savo klientams pristatė elektroninę parduotuvę buitex.lt . Buitex.lt – pateikiami buitinės technikos prekių katalogai ir galimybė klientui, norimas prekes įsigyti internetu. Elektroninė parduotuvė tapo neatsiejama tarpininke apsipirkimo procese – mūsų klientai susidomėję prekėmis matytomis interneto svetainėje, apsilanko ir parduotuvės salone, galėdami prekę apžiūrėti fiziškai, kai kurias net išbandyti, įsigilinti į prekės savybes. Buitex.lt skiriasi nuo kitų internetinių parduotuvių, nes daugelį  buitinės technikos prekių turime savo Buitex parduotuvėje arba sandėliuose.  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį buitinės technikos ir elektronikos  prekių asortimentą, jei norimos prekės puslapyje ar parduotuvėje nėra, prekes galima  užsisakyti. Užsakymo trukmė priklauso nuo prekės buvimo vietos. 

Kviečiame apsilankyti mūsų  Buitex parduotuvėse ir  išsirinkti prekes padedant konsultantams. Mūsų kolektyvą sudaro patyrę ir  kvalifikuoti darbuotojai, kurie ilgą laiką  dirba buitinės technikos prekybos srityje  yra  sukaupę begalę praktinių žinių, nuolat tobulina ir atnaujina informaciją seminaruose.  Mes visada pasiūlysime optimalų variantą, patarsime ir padėsime Jums priimti geriausią sprendimą, bet kurioje situacijoje. Mūsų pardavėjai visada pasiruošę atsakyti į Jums iškilusius klausimus, patars iš praktinės gaminio pusės, papasakos ne vien tai, kas yra gamintojo aprašyme.  Jeigu reikia, mūsų transportas, Kauno mieste, Jūsų įsigytas prekes Jums gali pristatyti tiesiai į namus. Jeigu prekė yra parduotuvėje, užsakymas gali būti įvykdomas tą pačią dieną. Yra galimybė atsiimti prekę tiesiai iš mūsų parduotuvės.

 Rinkitės mus,  

Nes mūsų darbuotojai visuomet pasirengę Jums padėti.
Nes, Jūs mums svarbiausi.
Nes dalį tinklalapyje esančių prekių galima apžiūrėti gyvai.
Nes mes visuomet stengiamės pasiūlyti geriausią kainą Jums.
Pas mus "Gyvas" betarpiškas konsultavimas.
Nes atsiskaityti už prekes galite Jums patogiausiu būdu.
Nes visoms Mūsų prekėms taikomas oficialus garantinis aptarnavimas.
Mes prekes patikriname prieš atiduodant klientui.
Prekes iš ekspozicijos galima atsiimti iš karto.
Jūsų įsigytas prekes, pristatysime tiesiai į namus.
Dirbame lanksčiai, atsižvelgiame į klientų poreikius, taikome nuolaidas .

Mūsų parduotuvę galite rasti čia:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą